Tesla Vertical Style Android Car Radio for Subaru Legacy Outback 2009-2014
$728.99 – $753.99Price range: $728.99 through $753.99
10.4″ Big screen quad-core Android6.0 Bluetooth SatNav Car Video CD player GPS navigation For Subaru Legacy Outback 2009-2014 10.4″ Big screen Capacitive touch Screen CPU:quad-core OS: Android 6.0 RAM: DDR3 2GB ; ROM: 32GB Screen :IPS Screen, Resolution 1024*600
Support:Mirror link,SWC working
If your car dashboard is the same as below,you can buy this GPS Navigation from our store directly. 
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 21 in |
| OSD Language | Thai,Greek,Arabic,Latvian,Spanish,Malay,Italian,Japanese,Irish,Chinese (Traditional),Romanian,Hungarian,Albanian,Chinese (Simplified),Swedish,Korean,Ukrainian,Indonesia,French,Danish,German,Finnish,Hebrew,Turkish,Filipino,Russian,Portuguese,Lithuanian,Serbian,Polish,Slovak,Czech,Swahili,Dutch,English,Latin,Persian,Estonian |
| Special Features | Cassette Player,FM Transmitter,Radio Tuner,Built-in GPS,CD-RW,MP3 Players,Mobile Phone,Bluetooth,Touch Screen,TV,Charger |
| Digital Media Format | JPEG,WMA,Mp3,Mp4,Video CD |
| Outback-Year | 2014,2010,2011,2012,2009,2013 |
| Special Feature | Built-In Speaker/Microphone,Support 3G Network,Support 4G Network,Wifi Function,Support Steering Wheel Control,Support Can-Bus |
| RAM | 2g |
| Operating System | Android |
| Item Weight | 5kg |
| For Vehicle Brands/Model | Subaru |
| Model Name | ZW-SO09 |
| Brand Name | CUSP |
| Interface | RCA |
| Subaru Model | Outback |
| Item Size | 10.4I NCH |
| TF/Micro SD Slot | 2 |
| Resolution | 1024*600 |
| Voltage | 12V |
| Din | One Din |
| Max External Memory | 64GB |
| Material Type | ABS |
| Out Power | 4-45W |
| Display Size | 10.4" |
| Fit for | Subaru Legacy Outback 2009 2010 2011 2012 2013 2014 |
| CPU | quad-core |
| Screen size | 10.4 inch 1024*600 HD SCREEN |
| Radio RDS | Support |
| Steering wheel control | support |
| Radio RDS Google play store | support |
| WiFi Receiver | built inWiFi Receiver |
| OS | Android6.0 2GB RAM + 32GB ROM |
| 4G | support 4G |
| ROM | 32GB |














Reviews
There are no reviews yet.