Tesla Horizontal Style Android Car Radio for Audi A7 / S7 2011-2017
$918.99
Availability:
In Stock
SKU: 32957872583
Category: Tesla Vertical Style Android Radios













| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 in |
| Item Weight | 3kg |
| Digital Media Format | DVD-R/RW,WMA,Video CD,Mp4,CD,Mp3,JPEG |
| Max External Memory | 64GB |
| OSD Language | English,Spanish,French,Russian,Japanese,Ukrainian,German,Korean,Italian,Portuguese,Chinese (Traditional) |
| Special Feature | Support 4G Network,Built-In Speaker/Microphone,Wifi Function,Support 3G Network,Support Steering Wheel Control,Support Can-Bus |
| Special Features | Radio Tuner,Built-in GPS,Touch Screen,Charger,Bluetooth,CD Player,FM Transmitter,MP3 Players,Mobile Phone |
| A6-Year | 2013,2015,2014,2011,2016,2012 |
| Voltage | 12V |
| Item Size | 10.25'' |
| Din | Double Din |
| TF/Micro SD Slot | 2 |
| RAM | 2g |
| Resolution | 1080P |
| ROM | 32G |
| Brand Name | MERRYWAY |
| For Vehicle Brands/Model | Audi |
| Audi Model | A6 |
| Model Name | NV68263 |
| Material Type | Mental +ABS |
| Operating System | Android |
| Display Size | 10.25'' |
Be the first to review “Tesla Horizontal Style Android Car Radio for Audi A7 / S7 2011-2017” Cancel reply
















Reviews
There are no reviews yet.