Tesla Vertical Style Android Car Radio for Infiniti QX50 2015-2017 PX6 4GB
$899.99 Original price was: $899.99.$699.99Current price is: $699.99.
128 in stock
Supper Tesla style Android 8.1 4GB RAM 10.4″ Inch Latest Android HD Capacitive Screen Car Multimedia No DVD Player Radio GPS Navigation radio tape recorder
For Infiniti QX50 2015 2016 2017
The climate: temperature,rear seat control,support factory 360 camera
The Best Car Class Sound Processor:TDA7851
After install, you can operate the Air-conduction on the screen,support factory 360 camera















| Brand Name | ZWNAV |
|---|---|
| Din | Double Din |
| TF/Micro SD Slot | 2 |
| Resolution | 1920*1020 |
| Item Size | 10.4 INCH IPS |
| Max External Memory | 64GB |
| Display Size | 10.4" |
| Out Power | 4*60W |
| ROM | 32G |
| Model Name | ZW-QX50 |
| Interface | RCA |
| Operating System | Android 8.1 |
| Digital Media Format | JPEG |
| RAM | 4G |
| Item Weight | 5kg |
| Special Features | Mobile Phone |
| Material Type | ABS |
| OSD Language | Swedish |
| Special Feature | Support Can-Bus |
| For Vehicle Brands/Model | Nissan |
| Voltage | 12V |
| Fit for Infiniti QX50 2015 2016 2017 | qx50 10.4 INCH 2 K screen |
| OS PX6 Android 8.1 | Android 8.1 PX6 32GB ROM 4GB |
| Momery | 32GB radio tape recorder Infinity g25 g37 |
| Screen size | 10.4 inch IPS screen headunit 4K |
| Steering wheel function | still work after install |
| WIFI/4G | built in WIFI/support 4G |
| App install | support,Google playstore |
| radio RDS | support radio FM autostereo |
| Auto/Manual Air air condition | opreate on the screen Infiniti QX50 2015-2017 |
| special function | IPS screen headunit auto stereo |








Reviews
There are no reviews yet.